Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Центр підвищення кваліфікації перепідготовки, удосконалення

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення (далі – Центр) є структурним підрозділом ДВНЗ «Криворізький національний університет». До структури Центру входять:

-         Відділ перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів промисловості;

-         Відділ підвищення кваліфікації керівних працівників, спеціалістів та бізнес-освіти.

Основні завдання Центру:

- задоволення потреб громадян у набутті знань, умінь і навичок необхідних для вступу до вищих навчальних закладів (довузівська підготовка);

- оперативна перепідготовка, підвищення кваліфікації (компетенції), стажування з актуальних напрямів науки, техніки і економіки згідно замовлень підприємств, організацій, служб зайнятості населення;

-  організація планової та системної профорієнтаційної роботи.

У Центрі створені всі умови для результативного та ефективного навчання, є навчальні аудиторії, комп'ютерні класи  з доступом до мережі ІNTERNET, читальні зали і бібліотеки. Якісний навчальний процес забезпечує професорсько-викладацький склад ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Центр здійснює:

підготовку слухачів до вступу до вищих навчальних закладів за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів: українська мова та літератураматематика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, іноземна мова (за вибором).

Термін навчання на курсах від 7-х до 3-ми місяців.

Вартість навчання на підготовчих курсах – 168 грн. в місяць за один предмет в місяць.

Початок занять розпочинається з 01 жовтня 2016 р.

Набір на курси триває, комплектація груп слухачів на курси відбувається з початку кожного місяця.

Успішне закінчення підготовчих курсів дозволить слухачеві при вступі до університету на природничо-математичні або на інженерно-технічні спеціальності отримати за результатами  підсумкової атестації додаткові бали до загальної кількості конкурсних балів.

Заняття проводяться у головному корпусі ДВНЗ «Криворізький національний університет» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11:

у суботу з 9-00 та 12-00, у будні дні з 17-00

Слухачі особисто подають:

• заяву, у якій вказують вибрані предмети;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду або свідоцтва про народження;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду одного з батьків

Довідки: (0564) 74-31-30, адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. № 224

Підвищення кваліфікаціїздійснюєтьсяза усіма вищенаведеними спеціальностями  та акредитованими напрямами підготовки університету, термін навчання від 2-х тижнів до 3-х місяців.

Після завершення навчання слухачам Центру, які виконали вимоги навчального плану державної атестації видаються документи встановленого зразка (диплом «спеціаліста» (перепідготовка), свідоцтво про підвищення кваліфікації тощо).

КОНТАКТНА  ІНФОРМАЦІЯ:

м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, каб. № 224