Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Кафедра філософії і соціальних наук

Кафедра сьогодні продовжує свою активну і цілеспрямовану діяльність із підвищення якості навчально- виховного процесу, формування в студентської молоді сучасних світоглядних уявлень у контексті європейського вибору України та професійної культури молодого спеціаліста на рівні освітніх завдань XXI століття. Виходячи з того, що розвиток КТУ був орієнтований на досягнення рівня Криворізького національного університету загальнодержавного значення, кафедра філософії і соціальних наук прийняла за мету активну науково-педагогічну діяльність у цьому напрямку.

Студентам:

Методичні вказівки

На кафедрі розроблено за останні три роки близько 50 методичних вказівок.  Усі дисципліни на 100% забезпечені методичним матеріалом із такою їх кількісною наявністю:
-        з філософії -  25  методичних   розробок по всіх темах,  що викладаються;
-        соціології  - сім методичних розробок;
-        політології – шість розробок;
-        права  - 11 тематичних розробок.

Тематичну направленість вказівок можна отримати на порталі кафедри філософії, а також здійснити безпосереднє сканування їх електронних версій  за навчальними темами у методичному кабінеті кафедри (ауд. 430).

Консультації
Додаткові заняття

Додаткові заняття визначають самі викладачі по мірі необхідності, а також при перездачі модулів або окремих тем.

Наукові гуртки

Студенти запрошуються до участі гуртка «Філософські студії». Пропонуються такі форми роботи:
1)      розгляд найбільш  актуальних питань, котрими найбільше  цікавиться молодь;
2)      підготовка  студентських тематичних творчих робіт з різних напрямів гуманітарних наук (філософії, культурології, логіки, права, політології, соціології тощо);
3)      прийняття участі в конкурсі в межах  міжнародного  молодіжного проекту «Україна в Європі:Європа в Україні очима молоді»

Програма кандидатського іспиту з філософії аспірантів, стажистів і пошукувачів (МОН)

Програма вступного іспиту до аспірантури з дисципліни «Філософія» для всіх спеціальностей

Структурно-логічна розробка з філософії для аспірантів і здобувачів  (авт. Капіца В.Ф.):

Контактна інформація
 Адреса: 50027,  Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича,11,
 Телефон: (056) 409-06-15