Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Кафедра підземної розробки родовищ корисних копалин

ДВНЗ «Криворізький національний університет»
Гірничий факультет
Кафедра підземної розробки родовищ корисних копалин
(ПРРКК)

Кафедра ПРРКК має дуже велике значення в забезпеченні гірничо-видобувної галузі держави висококваліфікованими спеціалістами (ГІП)

В процесі навчання студенти мають можливість отримати дипломи бакалавра,  магістра

Студенти отримують одну з самих престижних і мужніх спеціальностей – "гірничий інженер" або "магістр з гірництва"

Студенти приймають участь у міжвузівських конкурсах наукових студентських робіт та олімпіадах

Студенти залучаються до різноманітних заходів – “КВК”, “Студентська весна”, “Студентська осінь”, конкурсів та оглядів, займаються в спортивних секціях

Навчання здійснюється в навчальному корпусі гірничорудного інституту

У процесі навчання студенти слухають курси лекцій з основних базових дисциплін. Стипендія становить понад  1000 грн./місяць.

Після закінчення навчання випускники  працюють на гірничих підприємствах на посадах гірничого майстра, заступників начальників дільниць, на інженерних посадах в проектних, технічних та інших відділах, головними інженерами та директорами шахт

Ще під час навчання в університеті при проходженні виробничої практики (12 тижнів) студенти мають можливість повноцінно працювати на шахті та отримати робочу професію (кріпильника, ГРОЗ, бурильника та ін.)

Посада після закінчення університету:

Посадовий оклад, грн.:

Робота в закордонних компаніях
Робота в проектних інститутах
Гірничий майстер
Начальник дільниці
Директор шахти
Генеральний директор

≥ 5000
8000 – 12000
понад 100000

Якщо студенти мріють присвятити  своє життя вирішенню проблем гірничого виробництва, науці, то після успішного закінчення магістратури можуть здійснювати подальше навчання в аспірантурі, або в науково-дослідних інститутах

Таким чином, якщо Ви якомога скоріше бажаєте стати більш впевненим у собі, самостійним, висококваліфікованим спеціалістом гірничої справи, людиною з оптимістичним поглядом у майбутнє як взагалі, так і у фінансовому аспекті, то знайте – ми чекаємо на ВАС!