Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06; Факс: (0564) 74-51-98

Факультет рудопідготовки та обробки металів

Презентація факультету

Фільм про факультет

Адреса: 50005, вул. Трамвайна, 16, тел. 056-409-7-839

e-mail: dekan_mf@ktu.edu.ua

Професійно-викладацький склад

21 викладач

14 кандидатів наук

13 вчене звання доцента

2 вчене звання професора

Декан

Ткач Віталій Васильович

канд. техн. наук, доцент, професор кафедри металургії чорних металів та ливарного виробництва

тел. 056-409-7-830

Заступник декана

Саітгареєв Леван Наільєвич

канд.. техн.. наук, доцент кафедри металургії чорних металів та ливарного виробництва

тел. 056-409-78-38

Інспектори

Михайліченко Валентина Борисівна

тел. 056-409-78-39

Нарис

Металургія – це:

• фундамент для усіх без винятку галузей виробництва
  • важлива частка експорту
  • суттєве джерело валютних надходжень
  • понад 300 тис працівників
  • стратегічні містоутворюючі підприємства
  • масштабні інвестиційні проекти
  • частинка душі митця в металі
  • сплав науки,техніки, сировини та професіоналізму

Група викладачів під керівництвом відомих громаді науковців Бизова В.Ф., Губіна Г.В., Бережного М.М. у 2001 році провели успішне ліцензування нових для університету спеціальностей. Того ж року створено факультет, до складу якого увійшли такі кафедри

Металургії чорних металів  і ливарного виробництва (завідуючий проф., докт. техн. наук Губін Г.В.),

Збагачення корисних копалин і хімії (завідуючий проф., докт. тех.. наук Олійник Т.А.).

З 1 вересня  2001 року до навчання приступили перші студенти денного відділення факультету за спеціальностями «Металургія чорних металів», «Збагачення корисних копалин», «Обробка металів тиском», «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів», «Металургійне обладнання».

Загалом, близько 2 тисяч висококваліфікованих фахівців з розпочинали своє кар’єрне зростання на цьому факультеті.

Сьогодні факультет здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Металургія».

Студенти факультету приймають активну участь в наукових дослідженнях, у Всеукраїнських олімпіадах з фахових дисциплін. Традиційно студенти отримують відповідні дипломів за наукові розробки. Студентська рада факультету організовує громадське життя студентства.

Завдяки тісним зв’язкам з містоутворюючими, середніми та малими металургійними підприємствами випускники факультету мають суттєву кількість місць для працевлаштування.

Випускники факультету досягли значних успіхів в організаційно-управлінський сфері. Багато з них стали керівниками підприємств, структурних підрозділів, сучасними  фахівцями на підприємствах-лідерах галузі: «Північний ГЗК», «Південний ГЗК», «Центральний ГЗК», «Інгулецький ГЗК», «Полтавський ГЗК», «КОРУМ КЗГО», «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Механобрченмет», «Кривбаспроект» та багатьох інших підприємствах України та світу.

Допомога роботодавців в організаційних та матеріально технічних потребах кафедр факультету забезпечує високу якість здобутої освіти.

Колектив викладачів та співробітників факультету продовжують створювати нові предметні аудиторії, сучасні науково-дослідні лабораторії: «Ливарного виробництва», «агломераційного виробництва», «Обробки металів тиском», «Збагачення корисних копалин». Це дає можливість студентам, аспірантам кафедр, науково-педагогічним працівникам проводити дослідження за фахом на високому науково-методичному рівні. За короткий час аспірантами, викладачами факультету було захищено одна  дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук (Олійник Т.А.), 8 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. До захисту докторських та кандидатських дисертацій готується 10 співробітників.