Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Факультет економіки та управління бізнесом

Факультет економіки та управління бізнесом створено у 1998 році у форматі економічного факультету. У 2011 році його було перейменовано на інженерно-економічний, у 2013 – факультет реорганізовано та на його базі створено фінансово-кредитний факультет, у 2015 – фінансово-кредитний факультет реорганізовано в інженерно-економічний та перейменовано на ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ.

В різні часи факультет очолювали Ковальчук В.А., Темченко О.А., Турило А.М., Кашубіна Ю.Б.

Деканом факультету з 2013 року є Кашубіна Юлія Богданівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання та економічного розвитку, яка розпочинала свою діяльність на факультеті в якості студентки.

Будь-яка діяльність потребує економічного планування та обґрунтування, фінансового забезпечення, обліку, аналізу, контролю та управління. Для вирішення всіх цих завдань факультет економіки та управління бізнесом готує висококваліфікованих, конкурентоспроможних і мобільних фахівців.

Випускникам факультету притаманна універсальність. Вони працюють як у сфері малого, середнього та великого бізнесу, так і в органах місцевого самоврядування, апарату державного управління, інвестиційно-інноваційних компаніях та міжнародних корпораціях, а також досягають успіхів в науковій та викладацькій діяльності. Слід відзначити, що банківська система Кривого Рогу тримається на випускниках факультету економіки та управління бізнесом.

На факультеті функціонує студентський бізнес-центр, який забезпечує спілкування з практиками, потенційними роботодавцями, а також допомагає сформувати необхідні для успішної кар’єри якості: комунікабельність, лідерство, вміння вести ділові переговори, приймати швидкі обґрунтовані рішення.

Перевагою навчання на факультеті економіки та управління бізнесом є те, що студенти отримують такі знання та навички, які дозволяють їм не лише знайти робоче місце, але й розпочати власну справу та створити робочі місця для інших.

Підготовка фахівців на факультеті економіки та управління бізнесом здійснюється за 5 спеціальностями:

Спеціальності факультету, за якими здійснюється підготовка фахівців:

• 051 Економіка
  • 071 Облік і оподаткування
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 073 Менеджмент
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • 281 Публічне управління та адміністрування

Наші переваги та особливості:

• наявність бюджетних місць;
  • диплом Національного університету найвищого IV рівня акредитації;
  • можливість отримання диплому закордонних ВНЗ - партнерів;
  • можливості вступу на базі вже отриманої освіти за будь-якою спеціальністю;
  • наявність магістратури та аспірантури;
  • доступна вартість навчання та її незмінність протягом всього періоду;
  • сприяння працевлаштуванню;
  • розвинута матеріально-технічна база, гуртожитки, Палац молоді та студентів;
  • яскраве студентське життя та можливості самовираження.

Фахову підготовку студентів здійснюють 4 випускові кафедри:

Якісний склад професорсько-викладацького персоналу факультету економіки та управління бізнесом

Доктори наук, професори

Кандидати наук, доценти

Викладачі без наукового ступеня

Разом

Презентація ФЕУБ (Power Point)– для абітурієнтів

Буклет для абітурієнтів – ФЕУБ-1

Буклет для абітурієнтів – ФЕУБ-2

Відео-візитка – ФЕУБ

Для абітурієнтів – тарифи на навчання - 2016

Контактна інформація для довідок: