Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Здобутки технічної співпраці з Корпорацією АСКО-УКРЕМ

В рамках соціальної програми підтримки українських вузів Українська електротехнічна Корпорація АСКО-УКРЕМ продовжила співпрацю з кафедрою електромеханіки в напрямку модернізації матеріально-технічної бази, а саме, надала стенди зі зразками своєї продукції для оснащення навчальної лабораторії «Електротехніки та основ електроніки».

Дане обладнання використовується для проведення лекційних та практичних занять, а також наукових семінарів кафедри.

Користуючись нагодою, колектив кафедри електромеханіки висловлює подяку Корпорації АСКО-УКРЕМ і бажає їй успіхів, натхнення у професійно-виробничій діяльності, подальшого розширення асортименту продукції та підвищення її конкурентоспроможності як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.