Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Завершилися волейбольні баталії

Завершився третій етап спартакіади ДВНЗ «КНУ» серед збірних команд університету – змагання з волейболу, які проходили з 26 лютого по 2 березня 2018 року.

За підсумками змагань переможцями стали студенти електротехнічного факультету, на ІІ місці – механіко-машинобудівний факультет, ІІІ місце посіли студенти гірничо-металургійного факультету. Далі місця розподілилися наступним чином: IV- факультет інформаційних технологій, V – будівельний факультет, VI – факультет економіки та управління бізнесом, VII – транспортний факультет, VIII – геолого-екологічний факультет.

Наступний етап спартакіади – змагання з баскетболу, які планується провести з 26 березня у спортивній залі №1 головного корпусу університету. Підтримайте свою команду!  ФОТО