Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Вшанування пам'яті героїв Другої світової війни

З нагоди 73-ої річниці Перемоги над нацизмом викладачі та студенти університету взяли участь у святковому мітингу та урочистому заході покладання квітів до меморіалу Вічної слави у Металургійному районі міста. Захід було проведено за участю ветеранів війни, представників трудових колективів, мешканців району, представників місцевих органів державної влади. Велика подяка захисникам Вітчизни, чий подвиг врятував нашу батьківщину від знищення загарбницьким фашистським режимом.

На честь Дня пам’яті та примирення, висловлюючи повагу борцям з нацизмом та увіковічуючи їх пам’ять, студенти та викладачі транспортного факультету взяли участь у заході з покладання квітів до пам’ятнику воїнам-студентам і співробітникам Криворізького гірничорудного інституту, що загинули на фронтах Другої світової війні.