Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Вручення магістрам дипломів «з відзнакою»

Два роки тому випускники різних спеціальностей Криворізького національного університету - бакалаври та спеціалісти зробили свій доленосний вибір - продовжили навчання у магістратурі.

І ось настав урочистий момент - отримання диплома магістра. 30 січня 83 магістра денного відділення отримали дипломи "з відзнакою".

У своєму виступі ректор університету, професор Ступнік М.І. привітав магістрів з успішним закінченням навчання в університеті і зазначив, що отримана ступінь магістра включає в себе гордий термін «інженер», а це розвиток наукової і технічної сфери, що зараз дуже актуально для нашої країни. Він підкреслив, що навчання на цьому не закінчується, тому що людина повинна вчитися все життя. Доросле життя у вас тільки починається і все найкраще ще попереду, - звернувся до випускників Микола Іванович, - вчіться бути конкурентоспроможними і тоді ви будете успішними!

Потім відбулася урочиста церемонія вручення дипломів. Разом з ректором дипломи вручали декани факультетів, які вклали душу і знання в підготовку магістрів.

Зі словом у відповідь виступив магістр, випускник гірничо-металургійного факультету Сергій Олійник. Він подякував усім, хто допомагав новоспеченим магістрам в їх навчанні і запевнив, що випускники, працюючи на підприємствах і в наукових установах завжди будуть пам'ятати своїх наставників і застосовувати отримані знання у практичному житті. Після завершення урочистої частини почалася прощальна фотосесія магістрів зі своїми наставниками.