Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Візит Віце-консула Посольства США в Україні Наомі Анісман

14.03.2017 відбулася зустріч студентів Криворізького національного університету та Криворізького державного педагогічного університету з Віце-консулом Посольства США в Україні пані Наомі Анісман. Вона розповіла про освітні можливості, програми академічних обмінів та професійні стажування, які надає Посольство США., детально описала процес та складності в отриманні візи, рекомендувала відвідати офіційний веб-сайт Посольства. Студенти виявили зацікавленість, ставили запитання, жваво спілкувалися с пані Анісман англійською мовою та наприкінці зустрічі мали можливість отримати подарунки, відповідаючи правильно на запитання від Посольства.

На початку зустрічі студентів та гостей привітали керівники університетів професор Ступнік М.І та професор Шрамко Я.В., побажали плідного спілкування та гарної комунікації.