Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Відвідування театру «Академія Руху»

17 жовтня майже 300 студентів та викладачі університету відвідали Криворізький Академічний театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху».

Театр «Академія руху» під керівництвом заслужених діячів мистецтв України Антоніни та Олександра Бєльських є флагманом пластичного мистецтва в Україні. Основною специфікою колективу театру є пластична драма, безмовне дійство актора через мову тіла. На цей раз театр порадував глядачів мім-балетом "Арлекінада" в стилі італійської комедії масок на музику А. Вівальді. Вистава італійських масок "Арлекінада" викликала багато емоцій та залишила глибокі враження, адже сюжет і звернення до персонажів дель арте відкривають можливості для так званої «костюмованої» вистави – яскравого барвистого шоу, заснованого не так на психологічних образах і складному драматургічному сюжеті, як на відчутті святковості всього дійства.