Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Тиждень права на факультеті економіки та управління бізнесом

04 грудня 2017 року факультетом економіки та управління бізнесом проведено конференцію, присвячену Всеукраїнському тижню права. Її мета – підвищити рівень правової культури студентів, а також їхню поінформованість щодо своїх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту. З тематичними доповідями виступили провідні спеціалісти у сфері захисту прав громадян.

Кандидат філософських наук, керівник творчої філософської студії Комісаренко А.М. висвітлив філософське розуміння прав людини. Кандидати юридичних наук, провідні юридичні консультанти і правозахисники Шустрова К.В. та  Шурупова К.В. розповіли про механізми захисту та охорони прав і свобод людини як громадянина. Начальник відділу правопросвітництва першого Криворізького міського центру безоплатної вторинної правової допомоги  Кожем’яка Н.Є. пояснила, як саме можна отримати безоплатну правову допомогу в нашому місті. До обговорення долучилася студентка Міщук А.М., яка на законодавчому рівні пояснила про права громадян на отримання інформації щодо діяльності національної поліції.

Одним із ключових елементів конференції є ознайомлення студентів з інформацією щодо можливості отримання ними безоплатної правової допомоги. Контактна інформація «гарячої лінії» Урядового контактного центру, Криворізького міського центру безоплатної вторинної правової допомоги представлена на слайдах презентації, яка додається.

Проведена факультетом економіки та управління бізнесом конференція орієнтовна на підтримку Указу Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»» від 14.11.2017 № 361/2017.