Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Студентська весна факультету економіки та управління бізнесом

Десятого квітня під дахом Палацу молоді та студентів Кривого Рогу своєю шоу-програмою студенти факультету економіки та управління бізнесом відкрили парад Студентської Весни - 2018. Тематика студентської весни цього року доволі неординарна та захоплююча – світові літературні шедеври, що свого часу змінювали свідомість, спосіб мислення та навіть життєві принципи тисячі читачів. ФОТО.

Першим літературним твором, студентську постановку якого вже довелося побачити нашим глядачам та суддям, є п’єса відомого українського письменника Михайла Старицького «За двома зайцями». В оригінальному творі всі події розгортаються в Києві, на одному з місцевих базарів, де один з відчайдушних киян, безнадійний перукар та просто самозакоханий чоловік Свирид Голохвостий намагається будь-якою ціною віддати борг директору базару, на території якого і знаходиться його перукарня, та захистити свою справу та своє матеріальне становище. В пошуках грошей головний герой п’єси знаходить єдиний правильний для себе варіант – одружитись на доньці з вельми заможної родини Сірків, на Проні, але в той же час, сам того не очікуючи, закохується в доньку її тітки, Галину, і весь його «грандіозний план» врешті-решт приречений на провал.

Студенти нашого факультету при постановці зберегли всі деталі характерів дійових осіб, та продемонстрували глядачам стару історію на новий лад. Глядачам було надано змогу поринути в атмосферу любовних витівок головного героя Свирида Голохвостого, якого блискуче зіграв студент гр. Ф-16-1 Целіков Олександр. Отримати масу задоволення від неперевершеної гри Проні, роль якої виконувала студентка гр. ПУА-16-1 Джораєва Анна, від вокалу співачок та від хореографічних постанов студентів факультету економіки та управління бізнесом. Попри гру акторів, що відігравали ключове значення на протязі всієї вистави, найбільш глядачам запам’яталась тітка, яку грала студентка гр. ЗЕД-14-1 Цвіргун Аліна. Це ключова комічна роль, яка дала змогу глядачам відволіктись від пройдисвіта Свирида та наївної Проні, та просто посміятись від душі.

Було витрачено велику купу часу та сил для режисури, адже це один з ключових елементів будь-якої вистави. Разом, загальними зусиллями студентського активу факультету економіки та управління бізнесом під керівництвом Мартиненко Вікторії (гр. ОА-14-1) зроблено таку чудову шоу-програму, яка достойна високих судейських оцінок.

Глядачі ж своїх вражень не приховують, та більшість виражає своє щире враження від побаченого. Один з глядачів зазначає: «Не було жодної хвилини, щоб ми не були зацікавлені в тому, що відбувається на сцені. Танці, пісні, все було дуже цікаво та ефектно, всі учасники великі молодці!»

«На моєму шляху бачено не одну і не дві студентські весни, і ця для мене була не найкращою, але на високому рівні» ‑ поділилась з нами своїми думками інша глядачка.

Самі ж студенти говорять: «Все це зроблено в першу чергу для себе, адже завжди знайдуться люди, котрим щось буде не до вподоби, які попри всі творчі досягнення будуть акцентувати увагу на ті ледь помітні мінуси, які звісно ж мають місце. Саме розуміння того, що ми все зробили так, як хотіли, та навіть краще ‑ це вже неабияка насолода, а коли це все підкріплено оваціями залу та радісними посмішками глядачів – це незабутнє відчуття , і ти на сьомому небі від щастя. Недарма кожен з нас годинами залишався після занять та витрачав свій особистий час на репетиції, доопрацювання деталей танців чи ролей, тому що ми – в першу чергу студенти, ми молодь, ми маємо проводити свій час на користь самим собі, якщо є така нагода, а вона в нас була, і ми нею скористались на всі сто відсотків».

Деканат, викладачі, співробітники та студенти факультету економіки та управління бізнесом захоплюються талантом та висловлюють щиру подяку всім учасникам Студентської весни – 2018!