Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Студенти та викладачі механіко-машинобудівного факультету взяли участь у Всесвітньому дні здоров’я.

10 квітня о 12.30 у стінах ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Цей день відзначається у більш ніж 190 країнах світу вже 65-й рік поспіль. У заході взяли участь студенти, викладачі та керівництво механіко-машинобудівного факультету. З метою інформування студентської молоді про останні реформи у сфері медицини на захід було запрошено заступника головного лікаря центральної первинної медично-санітарної допомоги №5 Бєсєду Інну Миколаївну. Інна Миколаївна надала студентам інформацію щодо особливостей укладання декларації про обслуговування сімейним лікарем, а також нагадала усім присутнім про методи уникнення та попередження захворювань. Студенти сприйняли цю інформацію з інтересом і не втрачаючи нагоди задали безліч запитань, на які отримали вичерпні відповіді професіонала своєї справи.

Із доповіддю також виступили студенти ММФ, які привели цікаві факти про здоров’я та закликали своїх однокурсників вести здоровий спосіб життя. Завершили студенти свою доповідь тренуванням з фітнесу, до якого приєдналися усі бажаючі.

Наприкінці заходу студенти провели змагання з настольного тенісу, демонструючи свою швидкість, спритність, координацію, увагу, реакцію, окомір, мислення та інші здібності. Після турніру учасники відновили свої сили свіжими фруктами, як приклад корисного та здорового харчування. Захід проходив у доброзичливій та веселій атмосфері.