Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Студенти КНУ – переможці Всеукраїнської олімпіади «Технологія машинобудування».

Щороку в Україні проводиться одне з серйозніших випробувань для студентів – Всеукраїнська олімпіада «Технологія машинобудування».

Складна вона тому, що  завдання для спеціальності «Прикладна механіка», освітньо-професійної програми «Технології машинобудування» відповідають аж 7 дисциплінам, чого майже не буває на олімпіадах: Теорія різання; Ріжучий інструмент; Теоретичні основи технології машинобудування, Технологічні основи машинобудування; Технологія обробки типових деталей та складання машин; Технологічна оснастка; Технологія обробки і програмування верстатів з ЧПК. Студенти  та викладачі кафедри «Технології машинобудування» Криворізького національного університету  вже 20 років  з честю витримують це змагання, маючи в своєму арсеналі призові місця різного рівня.

На цей раз для учасників гостинно відкрила свої двері кафедра  технології машинобудування ім. Маталіна А.О. Одеського національного політехнічного університету.

Цілий рік копіткої праці, і кожен раз підтвердження правильності  свого може унікального  погляду  на   вимоги до змісту і рівня   підготовки  фахівців спеціальності "Прикладна механіка". І на цей раз, вже вкотре, завідувачу кафедрою  докт.тех.наук, професору  Кіяновському М.В. є чим пишатися. Магістерська випускна робота  з дотриманням його методики посіла 1 місце серед випускових робіт України.  На олімпіаді  завжди відбувається бурхлива дискусія, майже методична рада серед споріднених кафедр України і кафедра технології машинобудування  КНУ впевнено відстоює свою методику.

Не менш запекла боротьба велась й серед конкурсантів. Але й тут  наш студент Богдан Анатолій  зумів  вибороти 3 місце серед  53 учасників ВНЗ України. Тобто підтримав традицію кафедри – боротися та перемагати!

Три  всеукраїнських конкурси студентів в цьому навчальному році і 5 призових місць – відзнака не тільки МОН України, але й показник роботи  викладачів кафедри технології машинобудування на чолі з завідувачем  Кіяновським М.В. та студентів з надійної підтримки декана механіко-машинобудівного факультету Дубровського С.С.

Так тримати!

Студент  гр.ТМ-17м  Богдан  Анатолій за виконанням завдання олімпіади