Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

СТОП насильству!

На факультеті економіки та управління бізнесом у рамках Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» 30 листопада 2017 р. проведено захід, метою якого є привернення уваги студентів до проблем подолання насильства в сім,ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства над дітьми.

Студенти факультету прийняли участь у психологічних іграх «Запобігти насильству» та «Сучасне рабство», під час яких за поведінковими ознаками жертви визначали тип насилля, складали психотип насильника, виявляли причини, прояви та наслідки насилля, а також розглядали можливі превентивні заходи для вирішення проблемних ситуацій.

Активна участь студентів у психологічних іграх свідчить про актуальність проблеми подолання насильства та необхідність просвітницької роботи у цій сфері.