Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Щорічний технічний семінар «Сучасне енергозберігаюче обладнання»

23 листопада 2017 р. на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет» кафедрою «Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції» спільно з фахівцями компанії «Данфос Україна» було проведено щорічний технічний семінар «Сучасне енергозберігаюче обладнання в системах опалення, тепло- та холодопостачання». Компанію «Данфос Україна» представляли провідний технічний консультант напрямку «Опалення» Сокіркін О.О. та представник напряму «Комерційне будівництво» Огійко А. В.

Присутніх привітав завідувач кафедри «Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції» д.т.н., професор Голишев О.М., відмітивши, що плідна співпраця освітнього закладу та провідного виробника обладнання систем мікроклімату дозволяє викладати навчальні дисципліни на сучасному  науково-технічному рівні та випускати якісно підготовлених фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці як в Україні, так і поза її межами.

Особливістю цьогорічного технічного семінару було поєднання на одному заході як професійних проектувальників (представників ДП «ДПІ «Кривбаспроект»,  ДП ДДПІ «Дніпроцивільпроект», ТОВ «Альянспромбуд», ТОВ «ВЕНТС» та ін.) так і студентів, що роблять тільки перші кроки у проектуванні систем опалення, тепло- та холодопостачання. Це поєднання виявилося вдалим, адже у студентів виникали питання не тільки до представників компанії «Данфос Україна», але й до досвідчених  проектувальників, професією яких вони мають змогу оволодіти в процесі навчання на будівельному факультеті ДВНЗ «КНУ».

Особлива увага була приділена використанню програмних продуктів автоматизованого проектування систем опалення, тепло- та холодопостачання – програмному пакету Danfoss C.O., що дозволяє повністю автоматизувати та суттєво прискорити процес виконання проектної документації.

Цікавість студентів викликала можливість участі у  щорічному конкурсі дипломних проектів «Обладнання Danfoss в інженерних системах будівель», в якому студенти ДВНЗ «КНУ» традиційно займають призові місця серед споріднених кафедр України.