Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06; Факс: (0564) 74-51-98

Шановні науковці, фахівці, практики!

Кафедра обліку, аналізу, аудиту та адміністрування

запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії

«Аудит управлінської діяльності: адміністративного менеджменту, бізнес-адміністрування, корпоративного управління, менеджменту підприємництва (показники оцінки результатів, їх облік та прогнозування)»

Матеріали монографії розглядатимуться на вчених радах факультету економіки та управління бізнесом та ДВНЗ «Криворізький національний університет» (з відповідним протоколом щодо рекомендації до друку).

Монографії присвоюється Міжнародний стандартний номер (ISBN) і індекс ББК,  вона  розсилається  відповідно до списку обов’язкової розсилки.

Повний текст ознайомлення щодо УЧАСТІ в НАПИСАННІ монографії  ЗАВАНТАЖИТИ