Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Семінар з лідерами вітчизняного машинобудування

21 березня 2018р. у нашому університеті, на механіко - машинобудівному факультеті, в рамках реалізації програми діяльності регіональної асоціації механіків та машинобудівників відбувся семінар, який проводили лідери інноваційної підтримки вітчизняного машинобудування - ТОВ «Імперія металів», НВО «Імперія металів» і HAIMER(Німеччина).Семінар проходив у 2-а етапи (теоретичний і практичний).

Програма семінару включала презентацію інноваційних продуктів, технологічних і виробничих можливості НВО «Імперія металів» та компанії HAIMER (Німеччина). Студенти та викладачі факультету мали можливість ознайомитись із номенклатурою високоефективного обладнання, верстатного оснащення, металоріжучого інструменту, запропонованого для оснащення, переоснащення, технічної і технологічної підготовки виробництва.

Ще більший інтерес викликала практична демонстрація продуктів компанії HAIMER, таких як, наприклад, технології термоусадки, балансування інструментальних систем високошвидкісного обладнання, налаштування інструменту поза верстатом, балансувальні машини, мікроскопи тощо.