Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Семінар з фахівцями компанії «KAN» (Польща)

22 лютого 2018 р на базі кафедри теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції нашого університету фахівцями компанії «KAN» (Польща) був проведений вже традиційний, щорічний технічний семінар «Інноваційні трубопровідні системи KAN-therm в інженерних системах будівель».

На порядку денному - зустрічі зі студентами, викладачами та фахівцями, які були ознайомленні з сучасними трубопровідними системами та обладнанням для систем холодного та гарячого водопостачання, опалення, охолодження житлових, громадських та промислових будівель. Також були представлені оновлені програмні продукти з автоматизованого проектування, моделювання та розрахунку систем опалення – «KAN C.O. graf 6.0.», застосування яких значно полегшує та прискорює виконання проектних робіт.

Приємним моментом стало нагородження магістрів спеціалізації «Теплогазопостачання і вентиляція», що прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів «Системи KAN-therm в інженерних мережах будівель – 2017» та зайняли за його результатами призові місця: ІІ місце – студент групи ТГПВ-16м Томов А.Г. та ІІІ місце – студент групи ТГПВ-16м Андросюк К.В.