Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Робота секції «Підземна розробка родовищ корисних копалин» міжнародної конференції.

24 травня відбулося урочисте відкриття дослідницько-комунікаційного Центру сталого розвитку в корпусі №1. Відразу після відкриття в приміщенні Центру почала свою роботу наукова секція «Підземна розробка родовищ корисних копалин» міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства».

Роботу секції почали з обговорення проблем підприємств гірничодобувного виробництва. Слово було надано керівнику ПАТ «Кривбасзалізрудком» Ф.І. Караманиць. Федір Іванович докладно розповів про роботу підприємства, впровадження наукових розробок і нової техніки. Особливу увагу він приділив перспективам співпраці підприємства з науковцями і підготовці інженерних кадрів у гірничих ВНЗ.

Доповнив інформацію про проблеми гірничорудних підприємств начальник управління по організації та забезпеченню виробничих процесів ПрАТ «СУХА БАЛКА» О.В. Моргун. Олександр Валентинович розповів, як впливає стійкість гірничих виробок на показники видобутку корисних копалин та окреслив питання, що вимагають вирішення науковцями.

Завідувач кафедри підземної розробки родовищ НТУ «Дніпровська політехніка» д.т.н., професор В.І. Бондаренко виступив з докладом «Будущее уже наступило. Глобальные перемены до 2025 года».

З цікавими докладами виступили співробітники кафедри підземної розробки родовищ корисних копалин КНУ доценти В.М.Тарасютін та М.Б. Федько. Їх доклади, відповідно «Свердловинна геотехнологія селективного виймання крихких мартитових руд» та «Підземне вилуговування уранових руд» розкрили перспективні напрямки вдосконалення технологій підземного видобутку корисних копалин.

».