Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Підведені підсумки проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

21-23 березня 2018 року на базі нашого університету відповідно до наказу МОН України проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Гірництво».

У роботі конференції взяли участь 178 студентів, які змагалися за  номінаціями: підземна розробка родовищ корисних копалин, відкриті гірничі роботи, охорона праці в гірничому виробництві, маркшейдерська справа, шахтне та підземне будівництво, збагачення корисних копалин, гірнича електротехніка та електромеханіка. Студенти представляли 37 вишів з різних куточків України.

Тематика наукових робіт охоплювала основні напрямки гірничодобувної та переробної галузі: удосконалення основних технологічних процесів з розкриття та систем розробки родовищ, проектування шахт і кар'єрів, технологія видобутку будівельних матеріалів, сучасні методи та технології збагачення корисних копалин, питання пожежної безпеки, боротьба з пилом, енергозабезпечення шахт та кар’єрів, аналіз енергоефективності електричних машин гірничої галузі тощо.

Три наукові роботи, представлені на конкурс впроваджені у виробництво, одна має патент на корисну модель.

ФОТОЗВІТ

За підсумками засідання конкурсної комісії роботи студентів нашого університету зайняли призові місця в багатьох номінаціях, зокрема перші місця у номінаціях «Підземна розробка родовищ корисних копалин» та «Збагачення корисних копалин» зайняли відповідно роботи Дмитра Мельник та Анни Скляр.

Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо творчого натхнення!