Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06; Факс: (0564) 74-51-98

ПІДТРИМАЄМО ДЕНИСА КОЛОСОВСЬКОГО – КАНДИДАТА НА ОТРИМАННЯ ПРЕМІЇ ГОЛОВИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛРАДИ

Відкрито голосування за кандидатів на отримання Премії голови Дніпропетровської обласної ради!

Премія голови Дніпропетровської обласної ради – це конкурс, який спрямовано на відзначення молодих громадян області за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону.

Відзначення проводиться за різними категоріями.

У номінації за досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху заявлений аспірант факультету економіки та управління бізнесом ДВНЗ «Криворізький національний університет» Колосовський Денис Владиславович.

Колосовський Денис – кандидат у майстри спорту з боротьби САМБО, бронзовий призер кубку України з боротьби САМБО, багаторазовий призер та чемпіон чемпіонатів та кубків України з Джиу-Джитсу, багаторазовий призер міжнародних турнірів по Дзюдо, а починаючи з 2016 року, активно залучений до популяризації спорту в місті, області та країні. Разом з Місцевими та Всеукраїнськими спортивними федераціями було організовано багато спортивних змагань.

Просимо підтримати нашого земляка, колегу та друга в боротьбі за премію голови Дніпропетровської обласної ради.

Проголосувати можна за посиланням: http://oblrada.dp.gov.ua/inquirer/

Колосовський Денис Владиславович відзначений у категорії № 9 – за досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху.