Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

ОСВІТА + ВИРОБНИЦТВО = УСПІХ!

Більш ніж 45 студентів та викладачів механіко-машинобудівного факультету, під керівництвом Дубровського С.С., 6 квітня 2017 року провели виїзну екскурсію до міста Кропивницький на провідне підприємство у галузі сільськогосподарського машинобудування ПАТ «Ельворті». Дуже тепло та гостинно зустріли студентів та викладачів факультету представники підприємства. Студенти відвідали виробничі цехи: ливарний, метизний, механообробний, складальний та інші. Познайомились з історією одного із найстаріших на Кіровоградщині підприємств, та доторкнулись до реальної роботи інженерно-технічного сектору, що виконує повний цикл робіт - від розробки до впровадження у виробництво сільськогосподарської техніки. Дізнались, що підприємство ПАТ «Ельворті» виготовляє посівну, ґрунтообробну та збиральну техніку для агропромислового комплексу, зокрема спеціалізується на виготовленні сівалок для посіву зернових і орних культур, культиваторів для суцільної і міжсмугової обробки ґрунту.

На кожному кроці відчувалась політика керівництва підприємства спрямована на:

- підвищення культури та рівня виробництва;

- збільшення асортименту продукції;

- оптимізацію витрат.

Головною місією підприємства є виробництво посівної та ґрунтообробної техніки високого технічного рівня на основі нових технологій з метою максимального задоволення потреб споживачів, забезпечення гармонійного розвитку підприємства в інтересах персоналу, акціонерів та регіону.

На високому професійному рівні був організований та проведений захід, за що студенти та викладачі механіко-машинобудівного факультету ДВНЗ «Криворізький національний університет» висловлюють велику вдячність керівництву, підрозділам всіх служб та працівникам підприємства ПАТ «Ельворті».

Автор статті - Олена Бондар

Фото - Ілля Дворко