Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06; Факс: (0564) 74-51-98

Нова спеціальність 263 «Цивільна безпека»

Спеціальність 263 «Цивільна безпека» є однією з найактуальніших і необхідних спеціальностей і орієнтована, перш за все, на підготовку спеціалістів, які здатні забезпечити ефективну реалізацію працеохоронної політики держави, безпеку виробництв і взаємодію з органами державного нагляду у відповідності до нормативно-правових актів та міжнародних стандартів.

Під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри рудникової аерології та охорони праці студенти отримують необхідні теоретичні знання та набувають практичних навичок застосування на практиці правових норм законодавства України в сфері цивільної безпеки, проведення перевірок підприємств, організацій, установ щодо виконання вимог законодавства з охорони праці, займаються вивченням питань організації та проведення розслідувань нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві, а також їх профілактики і багато інших.

Навчання спеціальності передбачає поглиблене вивчення іноземних мов (протягом 5 семестрів) та можливість стажування за кордоном.