Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Набір слухачів на курси підготовки до вступу до вищих навчальних закладів

Шановні майбутні вступники !

Державний вищий навчальний заклад

«КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

оголошує:

Набір слухачів на курси підготовки до вступу до вищих навчальних закладів за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, іноземна мова (за вибором).

Початок занять з 1 жовтня 2017 року

Набір на курси триває, комплектація груп слухачів на курси відбувається з початку кожного місяця.

Термін навчання на підготовчих курсах від 7 до 3 місяців.

Вартість навчання – 174 грн. в місяць за один предмет, останній місяць навчання + 65 грн. - підсумкова атестація

Успішне закінчення підготовчих курсів дозволить слухачам при вступі до Криворізького національного університету отримати додаткові бали

Заняття проводяться у головному корпусі ДВНЗ «Криворізький національний університет» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11:

у суботу з 9-00 та у будні дні з 17-00

Слухачі особисто подають:

• заяву, у якій вказують вибрані предмети;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду або свідоцтва про народження;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду одного з батьків

Довідки: (056) 409-78-48, адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. № 224