Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Міжнародна науково-практична конференція завершила свою роботу

З 23 по 25 травня у Кривому Розі проходила Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток промисловості та суспільства». Працювали 18 наукових секцій, у роботі яких взяли участь понад 600 осіб, вчених та виробничників з усієї України.

Перед початком конференції гості мали можливість оглянути стенди з літературою за тематикою конференції, нові надходження до наукової бібліотеки Криворізького національного університету. З цікавістю гості оглядали стенди з науковими новинками, представленими кафедрами та структурними підрозділами університету.

Відкрив представницький форум мер Кривого Рогу, Президент Академії гірничих наук України, д.т.н., професор Юрій Григорович Вілкул. Він наголосив на важливості проведення конференції, на якій представлені не тільки академічна наука та провідні виші України, а й найбільші підприємства; всі, кого цікавлять актуальні питання та проблематика гірничо-металургійного комплексу.

«Ми прекрасно розуміємо: важливо не тільки щось придумати і розробити, а й знайти сферу реалізації задумки. Конференція є реальною платформою для об'єднання потенціалу науки, сучасних технологій та їх практичного втілення в промисловій галузі. Це як ніколи важливо для розвитку провідних галузей і економіки країни», - підкреслив Юрій Григорович Вілкул.

Після промови Юрій Григорович перейшов до приємної місії.  З нагоди Дня науки в Україні відзнаками виконному міської ради нагороджено ряд вчених. Зокрема, іменні годинники отримали професори В.Д. Сидоренко та О.Д. Учитель. 13 вчених нагороджені грамотами міської ради.

З пленарними доповідями на конференції виступили: Шапар А.Г. – д.т.н., професор, директор інституту проблем природокористування та екології НАН України; Полторащенко С.П. – технічний директор Запорізького залізорудного комбінату; Четверик М.С. – зав. відділом ІГТМ НАН України, д.т.н., професор;  Штанько Л.О. – к.т.н., ст.наук. співробітник НДГРІ КНУ.

В рамках конференції провела своє засідання  і Президія Академії гірничих наук України, яка розглянула питання щодо участі Академії у 25-му Всесвітньому гірничому конгресі, який відбудеться в червні в м. Астана (Казахстан).

Ю.Г. Вілкул зазначив, що представлені на конференції наукові доповіді будуть обов'язково презентовані на Всесвітньому конгресі.

По матеріалам форума опубліковані тези конференції у 2-х томах.

Фотозвіт