Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗ ПОЧУТИ!

24 грудня 2016 року в університеті відбувся День відкритих дверей.

З самого ранку у холі головного корпусу учні шкіл міста та їх батьки могли отримати інформацію про факультети університету та оглянути виставку їх досягнень.

Під час офіційної частини в. о. ректора університету М  І. Ступнік привітав майбутніх абітурієнтів і їх батьків, викладачів і співробітників та розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2017 року докладно ознайомила гостей відповідальний секретар приймальної комісії ДВНЗ «Криворізький національний університет» О. В. Тарасова. Заступник відповідального секретаря Т. С. Сулима презентувала факультети університету.

Надалі упродовж всього дня в аудиторіях та лабораторіях університету гості мали можливість зустрітися з керівництвом кожного з дев’яти факультетів та випускових кафедр, дізнатися про умови й особливості професійної підготовки студентів тієї чи іншої спеціальності, оглянути матеріально-технічну базу університету.

Учасники головного профорієнтаційного заходу не лише отримали яскраві проспекти й буклети з інформацією про особливості та переваги тієї чи іншої спеціальності, предмети для складання зовнішнього незалежного оцінювання та можливість підготуватися до ЗНО на підготовчих курсах університету, а й призи, подарунки,  солодощі!

Маємо надію, що випускники Криворіжжя зроблять правильний вибір у 2017 році!

Запрошуємо до навчання!