Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

Конкурс соціального плакату

19 січня 2018 року в стінах міського виставкового залу відбулося нагородження учасників конкурсу соціального плакату та інфографіки  «Я маю право». Переможцям, серед яких були студентки факультету економіки та управління бізнесом Вікторія Зобкова і Ольга Горбей, були вручені дипломи та пам'ятні подарунки.

З вітальним словом до учасників конкурсу виступили директор Першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги О.М.Юрчук та голова комітету у справах сім'ї та молоді виконкому Криворізької міської ради С.І.Лавренко Атмосферу свята створювали творчі колективи.

Організатори заходу зазначили, що починаючи з 2016 році, конкурс соціального плакату набув популярності у нашому місті, все більше молоді виявляєбажання взяти участь і висловити власне бачення правового забезпечення громадян нашої країни. Не залишилися осторонь і наші студенти, за що їм щира подяка!