Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

KNU Bike Picnic

Початок нового навчального року студенти університету відзначили великим святом велоспорту, в якому взяли участь першокурсники і професори, випускники університету і декани, шанувальники велосипеду і представники велополіції.

Кожен з учасників мав можливість взяти участь у різноманітних вікторинах та велоконкурсах, отримати призи, насолодитися напоями та морозивом, іскрометним гумором та піснями.

Учасники пікніка здійснили велопробіг від головного корпусу університету, центральними вулицями міста до корпусу гірничого факультету і знову до головного корпусу.

Головним спонсором заходу стала компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, яка надала безкоштовно для учасників велопікніку свою продукцію. Команда учасників європейського проекту HETES Темпус презентувала всім бажаючим футболки та продукцію з логотипами Криворізького національного університету. Профспілка університету також надала свою фінансову та моральну підтримку. Національна патрульна поліція Кривого Рогу протягом всього заходу та велопробігу підтримувала безпеку і безпосередньо брала участь.

Наступним кроком у підтримці вело руху в університеті буде відкриття велопарковки сучасного типу біля навчальних корпусів.

Фотозвіт