Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06; Факс: (0564) 74-51-98

Тиждень англійської мови

26.04.2017 р. відбувся вечір поезії “Shakespeare and others”, активну участь у якому узяли студенти геолого-екологічного, гірничого, електротехнічного та факультету інформаційних технологій.

Яскраві акторські роботи у виконанні: Івакіної Олени (Ф16-1), Кокозей Анни (ІПЗ 16-2),  Шадріна Леоніда (ПЗАС 14-1) полонили увагу глядачів. Гості зі Сполучених Штатів Америки відзначили хороше знання англійської мови студентами. Родзинка полягає в тому, що сонети Шекспіра та діалоги про його роль у сучасному житті зазвучали по-новому, а новий творчий підхід робить класику завжди цікавою і актуальною для студентів.

Організатори заходу к.п.н. Зотова-Садило О.Ю. та к.ф.н. Курбатова Т.В., доклали максимум зусиль для того щоб захід був цікавим, мотивуючим та пройшов на одному подиху.  ФОТОАЛЬБОМ