Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА

16.02.2017 університетською бібліотекою та профспілковим комітетом у читальній залі № 2 за участю студентів механіко-машинобудівного факультету та факультету інформаційних технологій було організовано тематичний вечір «Ми пам’ятаємо...».  ФОТОЗВІТ

73 роки минуло з часів визволення м. Кривого Рогу від нацистських загарбників. Ця дата є пам’ятною та важливою для кожного громадянина нашого міста, адже є частиною історії рідного краю.

Проректор з науково-педагогічної і навчально-виховної  роботи М. І. Стрюк привітав присутніх зі святом. Він зазначив, що ця тема і на сьогодні є актуальною, тому що без знання минулого немає майбутнього.

У рамках заходу відбулася презентація книги «Кривий Ріг: лихоліття 1941-1945 рр.». Її представили автори - доктор історичних наук, професор В. В. Стецкевич і науковий співробітник Криворізького історико-краєзнавчого музею Є. М. Левченко. Віталій Вікторович розкрив «білі плями» з історії міста, які замовчувалися тривалий час, і повідомив, що працює над другим томом цього видання, а Євгенія Миколаївна ознайомила молодь з великою кількістю фотоматеріалів та інших експонатів, що знаходяться у фондах музею.

Завідувач сектора бібліотеки Ю. М. Науменко продемонструвала відеоролік «Як визволялося наше місто» та ознайомила присутніх з виданнями, представленими на виставці «Пам’ять війни стукає в наші серця». Також увазі глядачів було запропоновано віртуальну книжкову виставку «Лихоліття війни на Криворіжжі у пам’яті та у книзі», яку підготувала бібліотекар 1 кат. О. В. Генова.

З щирими побажаннями до студентської аудиторії звернулася голова Ради ветеранів Металургійного району Є. П. Філоненко.

У виконанні студентів механіко-машинобудівного факультету Олени Столярової, Ганни Осипи, Владислава Міхно прозвучали зворушливі вірші. Хвилиною мовчання присутні вшанували криворіжців, загиблих у роки Другої Світової війни та на сході України, в зоні АТО.

З привітальним словом виступив голова профспілкового комітету, депутат Дніпропетровської обласної ради В. П. Щокін. Він висловив подяку ветеранам за те, що зберегли наше місто, державу в роки Другої Світової війни, завжди відкриті до спілкування з молоддю, залишаються для всіх нас прикладом мужності та відданості Батьківщині. Від профспілкового комітету присутні на заході ветерани отримали подарунки.

Завершальним акордом тематичного вечора стала пісня «А закаты алые» у виконанні студентки факультету інформаційних технологій Вікторії Шевченко.