Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

День здоров’я» в університеті

Колектив кафедри фізичного виховання розробив план проведення спортивно-масових заходів університету, присвячених «Дню здоров’я» і успішно втілює його в життя.

Цими заходами буде охоплено як студентів денної форми навчання, так і працівників ВНЗ. Протягом квітня буде проведено: відкриту першість університету з настільного тенісу за участю студентів та співробітників, чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих і жіночих студентських команд та товариську зустріч  зі збірною командою викладачів та співробітників, товариську зустріч з баскетболу, чемпіонат України та Кубок міста з футзалу. Збірні команди університету приймуть участь у міському легкоатлетичному кросі, відкритому вузівському турнірі з важкої атлетики, змаганнях з легкої атлетики та баскетболу серед збірних команд факультетів.

Серед співробітників та викладачів університету будуть проведені тренувальні заняття оздоровчої групи із загально-фізичної підготовки, міні-футболу та товариські зустрічі зі студентськими збірними.

Дружний цілеспрямований колектив кафедри фізичного виховання на чолі з завідувачем І.В.Послушним докладає максимум зусиль для того, щоб навчання у студентів було цікавим, змістовним і сприяло зміцненню здоров’я.

ПЛАН

проведення спортивно-масових заходів ДВНЗ «Криворізький національний університет», присвячених «Дню здоров’я» 07.04.2018 р.

Найменування заходів

Час  проведення

Відповідальний

1