Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

День вшанування учасників бойових дій

15 лютого 2018 року на механіко-машинобудівному факультеті університету відбувся захід, приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій.

У заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій в Афганістані та учасники АТО на сході України.

Зі словами вдячності за бойовий подвиг і побажанням здоров'я, миру та злагоди до присутніх звернулись декан механіко-машинобудівного факультету Дубровський С.С. та студентська молодь факультету. Дубровський С.С. відмітив, що День вшанування учасників бойових дій – це вияв поваги до людей, які у мирний час виконували та продовжують виконувати свій громадянський обов’язок. Багато серед них і тих, хто пройшов горнило теперішньої війни. Бо незалежність нашої держави - це заслуга кількох поколінь українців.

Захід пройшов в атмосфері вдячності та поваги до тих, хто загинув, захищаючи нашу рідну країну. Відтак усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про полеглих.

Спогадами про ті роки та своїх друзів поділився учасник афганської війни, підполковник ВПС України – Крупка Володимир Михайлович.

Ще один учасник бойових дій на сході України, майор, начальник відділу військового обліку – Мельниченко Андрій Миколайович, також привітав побратимів, побажав здоров’я кожному і поділився спогадами.

«Ми віддаємо честь героїзму, звитязі та мужності тих, хто пройшов крізь вогонь війни, продемонструвавши вірність присязі, мужність та героїзм».