Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

День відкритих дверей

Близько 10 години 27 січня у Палаці молоді і студентів не було де яблуку впасти.  Але це не був концерт естрадної зірки, це випускники шкіл та коледжів та їх батьки обирали майбутнє для молодих людей, які вирішили продовжити навчання та отримати престижну професію у найбільшому вищому навчальному закладі міста – Криворізькому національному університеті.

Знайомство почалося буквально з порога: свої інформаційні стенди в холі Палацу молоді і студентів розгорнули всі факультети університету. Гості відразу після реєстрації могли поспілкуватися біля стендів  з викладачами та керівниками факультетів та отримати відповіді на питання щодо напрямів підготовки, практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраною спеціальністю тощо. Учасники Дня відкритих дверей отримали відповідні друковані матеріали.

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Микола Іванович Стрюк. Він подякував гостям, що прийшли, представив їм адміністрацію університету та керівників факультетів і надав слово ректору університету.

Ректор університету Ступнік Микола Іванович розповів про історію та традиції навчального закладу, про особливості навчання в ньому та про перспективи, які відкриються перед тими, хто вирішить отримати тут вищу освіту. Ну і, звичайно, про вимоги до них.

За майже 100 років існування університету вищу освіту отримали більше 90 тисяч студентів. Цьому сприяв кваліфікований науково-педагогічний склад співробітників університету – майже 60 професорів та 230 доцентів. Університет має унікальні можливості для всебічного оволодіння обраною спеціальністю та придбання навичок, необхідних для самореалізації в сучасному світі, які надає університет усім своїм студентам. Недарма студенти університету щорічно займають призові місця у Всеукраїнських студентських олімпіадах та Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Для бажаючих займатися спортом одна з найкращих з поміж закладів вищої освіти України спортивна база: два спортивні комплекси, 11 спеціалізованих спортивних залів, колектив кваліфікованих тренерів.

В університеті діє потужне й активне студентське самоврядування, яке відстоює інтереси студентів, а також організовує студентів на змістовне дозвілля, реалізуючи такі проекти, як «Студентська весна», «Студентська осінь», «Тепло наших сердець воїнам АТО», «Студенти дітям», «Студенти ветеранам», проводячи спортивні змагання, різноманітні квести, благодійні ярмарки.

Позитивні емоції майбутніх студентів викликали слова ректора, що за період навчання деякі студенти знайшли в університеті свою половинку.

Детальніше про умови вступу розповіла учасникам Дня відкритих дверей  відповідальний секретар приймальної комісії університету Олена Володимирівна Тарасова.

Отже, у 2018 році кожен абітурієнт зможе подати до 7 заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. З огляду на те, що Криворізький національний університет проводить підготовку фахівців по 25 спеціальностям на 8 факультетах - вибір для тих, хто вибере саме його, великий. Олена Володимирівна також розповіла про календар вступу: реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 2 липня та закінчується 25 липня, прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів – з 12 по 20 липня, а для осіб,  які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання - з 12 по 26 липня. 1 серпня буде оприлюднено рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів. Закінчення строку виконання вимог для зарахування на місця державного замовлення 6 серпня о 12 годині. Термін зарахування вступників за державним замовленням – 7 серпня. Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста строки прийому заяв з 12 по 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 до 31 липня.

Для отримання більш детальної інформації Олена Володимирівна запроcила заходити на сайт університету http://knu.edu.ua, або ж безпосередньо відвідати приймальну комісію університету.

Завершився День відкритих дверей в аудиторіях головного корпусу, де представники факультетів більш детально розповіли майбутнім студентам про спеціальності, які їх зацікавили та показали аудиторії, де буде проходити навчання.