Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

2 березня 2018 року розпочав роботу «Університет третього віку»

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між виконкомом Криворізької міської ради, народним депутатом К. Павловим, Криворізьким національним університетом та Криворізькою міською організацією ветеранів, задля покращення соціальної адаптації людей похилого віку, що мешкають у Кривому Розі, протягом трьох місяців (березень – травень 2018 р.), при територіальних центрах соцобслуговування в усіх районах міста буде   проходити навчання з семи загальноосвітніх дисциплін.

Перший набір літніх студентів нараховує 98 бажаючих, серед яких найстаршому – Миколі Григоровичу Цвиренко 86 років. Він і отримав першу символічну залікову книжку.

Вітаючи студентів «Університету третього віку», ректор Криворізького національного університету професор М. Ступнік сказав, що заняття  будуть також гарною практикою і для наших магістрантів та молодих викладачів.

Заняття з комп’ютерної грамотності проводитимуться щоп’ятниці та будуть спрямовані на формування і розвиток навичок використання новітніх технологій, насамперед інформаційних та комунікаційних.

До викладацької діяльності залучені студенти четвертого курсу спеціальності 015 – Професійна освіта (комп’ютерні технології) групи ПН-14, які працюватимуть при територіальних центрах нашого міста.

Перші заняття з комп’ютерної грамотності.