Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

28.11.2017 року  в ауд. 300 навчального корпусу №1 на годину спілкування зі студентами «Твоє життя – твій вибір» запрошені лікарі психологи-психотерапевти міського центру «Мережа» – О.Г.Горшкова і Н. Г. Добровольська. У зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи М. І. Стрюк, голова профспілкового комітету В.П.Щокін, заступник декана ЕТФ В.О.Федотов, студенти електро-технічного факультету та куратори груп. Модераторами проведення заходу виступили працівники бібліотеки: завідувач відділу Л.О.Хлебнікова, завідувач сектору Л.Ф.Дорогокупля, бібліотекар 1 кат. Н.І.Єгоренкова та бібліотекар 2 кат. О.М.Любарська.

Фахівці центру демонстрували слайди та уривки фільмів про СНІД, наводили інші факти, що стосуються даної теми. До свого виступу вони залучили присутніх студентів і розпочався живий діалог-бесіда з аудиторією – «гість-слухач». Завідувач відділу бібліотеки Л.О.Хлебнікова презентувала книжкову виставку-перегляд «Твоє життя твій вибір».

Продовжив тему зустрічі голова ОПО університету В.П.Щокін, який зазначив, що здоров’я молодого покоління – це здоров’я нації. І від нас з вами залежить збереження життя і здоров’я людини та її внутрішній світ.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи М. І.Стрюк наголосив, що здоров’я залежить в першу чергу від нас самих. Враховуючи дану тематику важливо все, зокрема, особистий захист, та найголовніший – це вірність.

На закінчення зустрічі завідувач сектору Л.Ф.Дорогокупля нагадала, що у 1988 році на Всесвітньому самітті міністрів охорони здоров’я вперше запропоновано вважати 1 грудня – Всесвітнім днем боротьби зі СніДом.